Alle nieuwsberichten

Nieuwsbrief 21 verschenen: nieuwe cursussen en workshops

Vandaag, 23 november 2021, kregen onze leden nieuwsbrief 21 (van 23 november) in hun brievenbus. Het grootste deel van deze nieuwsbrief is gewijd aan de nieuwe cursussen en workshops die Perspectief organiseert:

Onze cursussen en workshops staan open voor onze leden, maar ook voor niet-leden. Dus vindt u het leuk om een cursus samen met iemand anders te doen, dan kan dat.

Naast de informatie over het nieuwe cursusaanbod, vindt u in de nieuwsbrief een verslag van de cursus Ruimtelijk schetsen, van de hand van Dora Overmars, en onze secretaris deelt mee dat het oudste lid van Perspectief na 23 jaar helaas afscheid neemt van onze club.

Klik hier om nieuwsbrief 21 van 23 november te lezen of klik hier om naar het overzicht van alle nieuwsbrieven en afleveringen van Perspectiviteiten te gaan.