Alle nieuwsberichten

Nieuwsbrief 21: herfstexpositie, houtactiviteiten en kandidaten gezocht!

Op 12 oktober is de nieuwe nieuwsbrief verschenen: nummer 21 van dit jaar. In deze nieuwsbrief aandacht voor de herfstexpositie van de woensdagmorgen-schildergroep, van de keramiek- en
beeldhouwgroep en van de etsgroep, een achtergelaten schilderij, en nieuwe houtactiviteiten. En – last -but not least – een oproep voor kandidaten voor de evenementencommissie. Leuk werk met leuke collega’s en het werk van de evenementencommissie is van groot belang voor onze vereniging. Ervaring is niet vereist, wel hart voor onze vereniging en voor onze kunstactiviteiten!

Klik hier om nieuwsbrief 21 van 12 oktober 2022 te lezen of klik hier om naar het overzicht van alle nieuwsbrieven en afleveringen van Perspectiviteiten te gaan.