Alle nieuwsberichten

Nieuwsbrief 1: de eerste van het nieuwe jaar

Het jaar is nog geen twee weken oud, maar in de eerste nieuwsbrief van het nieuwe jaar (verschenen op 11 januari) staat alweer vol met nieuws voor onze leden. Een terugblik op de nieuwjaarsbijeenkomst, de winterexpositie en de workshop beeldhouwen in hout op 11 december, en informatie over het isolatietraject dat ingezet is om het gebouw beter te isoleren en zo de kosten voor verwarming (en de contributie voor onze leden) beheersbaar te houden. En een bedankje voor Ditta en Fekko Engel voor het ter beschikking stellen van een kleine bankschroef waar onze leden nu gebruik van kunnen maken. Wij zijn er heel blij mee!

Klik hier om nieuwsbrief 1 van 11 januari 2023 te lezen of klik hier om naar het overzicht van alle nieuwsbrieven en afleveringen van Perspectiviteiten te gaan.