Alle nieuwsberichten

Nieuwsbrief 11: andere vrijwilligers aan het roer

Voor iedereen belangrijk in Nieuwsbrief 11 van 18 april: wie doet wat in onze vereniging en in Stichting De Duinrand (verantwoordelijk voor ons ‘clubhuis’). We hebben weer een aantal nieuwe vrijwilligers, zowel in het bestuur als in de verschillende commissies. Super natuurlijk dat er steeds weer mensen energie en tijd steken in de organisatie van onze club en activiteiten waar wij als leden aan mee kunnen doen.
Daarnaast lees je in de nieuwsbrief over een expositie van de maandagmiddaggroep (model- en
portrettekeningen van Martin Heijnen) en voor de puzzelaars is er weer een woordzoeker, gemaakt door Thea Draaisma-Overmars.

Klik hier om nieuwsbrief 11 van 18 april 2023 te lezen of klik hier om naar het overzicht van alle nieuwsbrieven en afleveringen van Perspectiviteiten te gaan.